Home

Üks lause Skim Kent euroopa jalgpalli meistrite liiga 2019 pronks Poolt Imperialism

Kahe pururikka duell. Kuidas PSG ja Manchester City omanikud jalgpalli ära  kasutavad
Kahe pururikka duell. Kuidas PSG ja Manchester City omanikud jalgpalli ära kasutavad

Müncheni Bayern võitis kuuendat korda Meistrite liiga ja tegi ajalugu |  Jalgpall | ERR
Müncheni Bayern võitis kuuendat korda Meistrite liiga ja tegi ajalugu | Jalgpall | ERR

Naiste jalgpalli valitseja sai Meistrite liigas ajalooliselt suure kaotuse  | Jalgpall | ERR
Naiste jalgpalli valitseja sai Meistrite liigas ajalooliselt suure kaotuse | Jalgpall | ERR

Jalgpalli meistrite liiga

UEFA õudusunenäo ootuses. Kas Meistrite liiga finaali jõuavad tõesti PSG ja  ManCity? - Delfi Sport
UEFA õudusunenäo ootuses. Kas Meistrite liiga finaali jõuavad tõesti PSG ja ManCity? - Delfi Sport

BLOGI | Flora alistas penaltiseerias Malta meistri ja on võidu kaugusel Euroopa  liiga alagrupiturniirist
BLOGI | Flora alistas penaltiseerias Malta meistri ja on võidu kaugusel Euroopa liiga alagrupiturniirist

Uues kuues naiste Meistrite liiga toob klubidele suure rahasüsti | Jalgpall  | ERR
Uues kuues naiste Meistrite liiga toob klubidele suure rahasüsti | Jalgpall | ERR

MEISTRITE LIIGA, ALGA! Eestlased pommitavad Euroopa tõelises tipus

Meistrite liiga alagrupid: kes pääsevad edasi, kes mitte?

Hispaania meedia avalikustas, kuidas tänavune jalgpalli Meistrite liiga  lõpuni mängitakse - Delfi Sport
Hispaania meedia avalikustas, kuidas tänavune jalgpalli Meistrite liiga lõpuni mängitakse - Delfi Sport

Euroopa jalgpalli rahaloos Paf'is - auhinnafondis €5000

Saksamaa on „suletud" Meistrite liiga vastu - Delfi Sport

Meistrite liiga imeline võit viib Nõmme Kalju teenistuse vähemalt 1,2  miljoni euroni, tõenäoliselt lisandub magus teleleping - Delfi Sport
Meistrite liiga imeline võit viib Nõmme Kalju teenistuse vähemalt 1,2 miljoni euroni, tõenäoliselt lisandub magus teleleping - Delfi Sport

Meistrite liiga loos viis vastamisi eelmise hooaja finalistid | Jalgpall |  ERR
Meistrite liiga loos viis vastamisi eelmise hooaja finalistid | Jalgpall | ERR

Jalgpalli ennustus: kes võidab 2018/19 Meistrite liiga? – Betsafe

Selgusid 2019. aasta Meistrite ja Euroopa liiga finaalmängude korraldajad |  Jalgpall | ERR
Selgusid 2019. aasta Meistrite ja Euroopa liiga finaalmängude korraldajad | Jalgpall | ERR

MEISTRITE LIIGA BLOGI | Haalandita City jäi kuivale, Real päästis  viigipunkti viimastel sekunditel
MEISTRITE LIIGA BLOGI | Haalandita City jäi kuivale, Real päästis viigipunkti viimastel sekunditel

Pireuse Olympiakos jõudis Meistrite liiga põhiturniiri lävele | Jalgpall |  ERR
Pireuse Olympiakos jõudis Meistrite liiga põhiturniiri lävele | Jalgpall | ERR

Popsport! - Jalgpalligurmaane ootab ees põnev aeg – homme astuvad jalgpalli  Meistrite liiga finaalis vastamisi Madridi Real ja Madridi Atletico ning  10. juunil antakse avavile Euroopa meistrivõistlusel jalgpallis. Kuid  tõmbaks õige ise
Popsport! - Jalgpalligurmaane ootab ees põnev aeg – homme astuvad jalgpalli Meistrite liiga finaalis vastamisi Madridi Real ja Madridi Atletico ning 10. juunil antakse avavile Euroopa meistrivõistlusel jalgpallis. Kuid tõmbaks õige ise

Selgusid Nõmme Kalju mänguajad Euroopa liiga 3. eelringis | Jalgpall | ERR

UEFA otsustas muuta Meistrite liiga reeglistikku | Jalgpall | ERR

Meistrite liiga võib kulmineeruda kahel erineval moel | Jalgpall | ERR

Meistrite liiga võitjaks krooniti Liverpool | Jalgpall | ERR

Meistrite liiga finaali jõudsid tiitlikaitsja ja turniiri varasem valitseja  | Jalgpall | ERR
Meistrite liiga finaali jõudsid tiitlikaitsja ja turniiri varasem valitseja | Jalgpall | ERR

Statistikapomm: 9 põnevat fakti Meistrite liiga veerandfinaalide kohta

MEISTRITE LIIGA PÄEVIK | Kas näeme Amsterdami Ajaxi kolmandat suurt  tõusulainet? - Delfi Sport
MEISTRITE LIIGA PÄEVIK | Kas näeme Amsterdami Ajaxi kolmandat suurt tõusulainet? - Delfi Sport